Wyróżnieni absolwenci

 

Chorążowie Pocztu Sztandarowego

Gorąco proszę o przesyłanie brakujących danych w tabeli pocztów sztandarowych!!!

Szczególnie asysty z dawnych lat!!!

 Dziękuję wszystkim przekazującym uwagi; niektórzy nie są pewni nazwisk i dat - nie szkodzi! Sądzę, że kolejne osoby będą przesyłały sprostowania. Czekamy!

 

Ostatnio otrzymaliśmy jednego maila - pierwsza jaskółka! Czekamy na następne. Dziękujemy za dotychczasową pomoc.

 

 

w latach:

Imię i nazwisko

asysta

 

 

 

 1959

 Henryk Pendziałek

Barbara Koszowska

Teresa Sielicka

 

 

 

 

 

 

1965-1967

Jerzy Wiktor

 

1967-1969

 Kto tu był ???

Aleksandra Trybus

Anna Wiktor

1969-1971

Stanisław Dąbek

Grażyna Roniewicz

Renata Kandziora

1971-1974

Edmund Cibis

Krystyna Dżygała

Irena Żyłka

w 1975

1974-1977

Krzysztof Staszewski

Henryk Pająk

Sylwia Robota

Helga Kondziela

Bogusława Gruszka - rezerwa

1977-1978

Piotr Kłosek

Aldona Nabrdalik

Beata Wilpert

1978-1979

Lucjan Bojdak

Sylwia Kasper

Grażyna Kaczkowska

1979-1980

Marek Rak

Kornelia Stajszczyk

Alicja Winkler

Jolanta Kowalska

1980-1981

Jerzy Herud

Mariola Hnatów

Barbara Kozłowska

1981-1982

Klaudiusz Wahl

Aleksander Niedzielski

Beata Rudzka

Elwira Blaszta 

Danuta Zemełka

1982-1983

Jakub Turek

Aleksandra Zgraja

Bogusława Foltyńska

1983-1984

Krzysztof Tarka

Irena Worobiec

Jadwiga Przyszlak

1984-1986

Jarosław Klon

Małgorzata Ignac

Małgorzata Tarapata

1986-1987

Mikołaj Turek

Barbara Gajos

Agata Tomaszewicz

1987-1988

Mariusz Furgał

Adriana Łukowska

Edyta Czerska

1988-1989

Anrzej Przyszlak

Beata Bak

Ewa Kowalska

1989-1990

Andrzej Demitrów

Donata Strzoda

 

1990-1991

Maciej Wieczorek

 

 

1991-1992

Jarosław Jurkowski, Artur Wilczek

Małgorzata Bilewicz

Aleksandra Kowalska

1992-1994

Łukasz Perejma

Joanna Forkajm

Arleta Janus

1994-1995

Rafał Dreksa

 

 

1995-1997

Marcin Sieńczyk

Katarzyna Wójcik

Katarzyna Hrebieniuk

1997-1999

Maciej Suliga

Katarzyna Kasińska

Agnieszka Saduniowska

1999-2001

Łukasz Szostak

Katarzyna Florek

Kamila Florczyk

2001-2003

Rafał Kern

Magdalena Rebizak

Teresa Gubkin

2003-2005

Jakub Wojnicki

Alicja Derej

Małgorzata Leja

Rezerwa: Karolina Gisman

2005

Odprowadzenie starego sztandaru:

Aleksander Gisman

Przyjęcie nowego sztandaru:

Mariusz Gałązka

Marta Kosiel

Aleksandra Zajda

Agnieszka Jarus

Dominika Urbanik

2005-2007

Mariusz Gałązka

Agnieszka Jarus

Dominika Urbanik

2007-2009

Jakub Parzonka

Kamila Reiter

Alicja Zaskórska

Rezerwowe:

Agnieszka Niewadzisz

Dominika Adamowska

2009-2011

Maciej Polak

Victoria Gisman

Sara Nankiewicz

2011 - 2013

Grzegorz Krawiec

Angelika Orłowska

Aleksandra Pałka

Rezerwa: Magdalena Tofel

 2013 - 

 Mateusz Stelmach

Oliwia Brzozowska

Natalia Winkler

 

 

 

 

 

 

  


 

 

Tablica Zasłużonych Absolwentów w Sali Tradycji

 

 

L.P.

rok szk.

Nazwisko i imię absolwenta

1

1948/1949

Jan Kukla,

2

Henryk Pokrywka

3

1949/1950

Wiesław Derej,

4

Waldemar Krawczyk,

5

Jerzy Wyrozumski

6

1950/1951

Zdzisław Rabicki

7

1951/1952

Franciszek Czerniak,

8

Edward Szparagowski

9

1952/1953

Czesław Szymczewski,

10

Karol Szyndzielorz

11

1953/1954

Artur Tkocz

12

1954/1955

Hebert Piontek

13

1959/1960

Manfred Gorywoda

14

1961/1962

Teresa Lewandowska

15

1962/1963

Janina Ciurka

16

1964/1965

Andrzej Grzegorczyk,

17

Izabella Hyla

18

1965/1966

Barbara Bereta,

19

Elżbieta Kurowska

20

1967/1968

Jan Polak

21

1968/1969

Marek Stysiak

22

1970/1971

Andrzej Mazur,

23

Krystyna Krzystkiewicz

24

1971/1972

Henryk Czarnik-Matusewicz,

25

Czesław Olichwer,

26

Paweł Noakowski

27

1972/1973

Roman Kojzar,

28

Andrzej Kryzar,

29

Maria Pijewska

30

1973/1974

Edmund Cybis

31

1974/1975

Krzysztof Staszewski

32

1975/1976

Tomasz Goslar

33

1976/1977

Sylwia Robota,

34

Dariusz Tabor

35

1977/1978

Urszula Grzybowska,

36

Rudolf Kocula

37

1978/1979

Ewa Adamiec,

38

Grażyna Kaczkowska,

39

Elżbieta Król

40

1979/1980

Alina Argasińska

41

1980/1981

Mariola Hnatów

42

1983/1984

Aleksandra Wołoszczuk

43

1985/1986

Joachim Greger,

44

Małgorzata Ignac

45

1986/1987

Grzegorz Pacułt

46

1989/1990

Andrzej Demitrów

47

1991/1992

Anna Lustig

48

1992/1993

Dorota Ślęzak

49

1993/1994

Arkadiusz Latusek,

50

Paweł Zając

51

1994/1995

Rafał Rusin

52

1998/1999

Anna Stolot

53

1999/2000

Magdalena Szyszka

54

Michał Wilk

55

2000/2001

Anna Cychner

56

2001/2002

Tomasz Mańkowski

57

2002/2003

Marta Leja

58

Marek Parkosz

59

Rafał Kern

60

2003 / 2004

Katarzyna Szejna

61

Tomasz Panusz

62

2006/2007

Mariusz Gałązka

63

Daniel Lazar

64

2007/2008

Natalia Szewerda

65

2009/2010

Kamil Szostek

66

Elżbieta Gawenda

67

2011/2012

Piotr Gawenda

68

2012/2013

Paweł Szklarczyk

 

 

 

Absolwenci wyróżnieni Dyplomem Przodownika Nauki I Pracy Społecznej

w latach 1971 - 2008

 

 

1970/1971

 

Urszula Balawender, Marek Bomba, Teresa Iwaniszewska, Renata Kandziora, Krystyna Krzystkiewicz, Andrzej Mazur, Elżbieta Mazur, Grażyna Roniewicz, Małgorzata Scheithauer, Krystyna Wysocka.

 

1971/1972

 

Henryk Czarnik-Matusewicz, Paweł Noakowski, Czesław Olichwer.

 

1972/1973

 

Bożena Cybulska, Jan Chlubek, Roman Kojzar, Andrzej Kryzar, Ewa Martynowicz, Maria Pijewska.

 

1973/1974

 

Edmund Cybis, Barbara Ficoń, Stanisław Grzegorczyk, Mieczysław Kruk, Piotr Simonides, Barbara Szczepańska, Irena Żyłka.

 

1974/1975

 

Jan Cichoń, Alfred Głowania, Włodzimierz Grzeszczuk, Adriana Hawryluk, Józef Kaletta, Edyta Przewoźnik, Krzysztof Staszewski, Jan Szary, Alfred Twardzik, Ryszard Więcek, Mieczysław Wojdyła.

 

1975/1976

 

Andrzej Dąbrowski, Monika Gola, Tomasz Goslar, Magdalena Grzybowska, Justyna Lubieniecka, Józef Madloch, Aleksandra Mierzwicka, Jolanta Rudzka, Stanisława Szubińska, Robert Żyłka.

 

1976/1977

 

Bogusława Gruszka, Małgorzata Pełka, Olaf Pośpiech, Sylwia Robota, Ewa Sieńko, Barbara Smykała, Dariusz Tabor, Elżbieta Wantuła, Helena Wiegand, Krzysztof Wiśniewski.

 

1977/1978

 

Urszula Grzybowska, Zdzisław Jary, Piotr Kłosek, Rudolf Kocula, Monika Kunina, Irena Lewandowska, Aldona Nabrdalik, Piotr Paterok, Krystyna Syska, Ilona Szary, Beata Wilpert

 

1978/1979

 

Ewa Adamiec, Andrzej Bąkowski, Lucjan Bojak, Barbara Gąsiewicz, Renata Jagiella, Grażyna Kaczkowska, Ewa Konczala, Elżbieta Król, Bogusława Niedzielska, Irena Norek, Joanna Rudzka, Gerard Spyra, Irena Widera.

 

1979/1980

 

Kornelia Staszczyk, Alina Argasińska, Janusz Węgrzyn, Ireneusz Niedużak, Bernard Plucik, Marek Rak, Robert Lindner.

 

1980/1981

 

Barbara Jurek, Mariola Hnatów, Jerzy Herod, Barbara Babiarz, Elżbieta Rarus, Gabriela Piechaczek, Bożena Tataj, Ilona Giemza, Ilona Czchowska, Alfred Kaiser.

 

1981/1982

 

Jadwiga Oronowicz, Iwona Korczyńska, Elwira Blaszta, Alicja Król, Alina Jakubczyk, Beata Rudzka, Halina Silwanowicz, Jan Głuszek, Grażyna Mendel.

 

1982/1983

 

Beata Markowska, Rosita Suchan, Beata Harz, Stefania Kecler, Jolanta Pietranek, Cezary Bartkowski, Aleksandra Zgraja, Bogusława Foltyńska, Aleksandra Wołoszczuk, Jakub Turek.

 

1983/1984

 

Irena Worobiec, Renata Stokłosa, Gabriela Holstein, Artur Jurgowski, Beata Marczak.

 

1984/1985

 

Dorota Łatyk, Monika Zaręba, Andrzej Downarowicz, Anna Łuczyńska, Andrzej Lipiński, Krzysztof Stoszek, Grażyna Borecka, Beata Patan, Marzena Żurawicka- za wzorowe pełnienie funkcji w organizacjach młodzieżowych. Bożena Czerwiec, Ryszard Wiśniewski.

 

1985/1986

 

——

 

1986/1987

 

——

 

1987/1988

 

Dorota Ferenc, Jacek Bania, Mariusz Furgał, Edyta Czerska, Adriana Łukowska, Tomasz Pragłowski, Mirosława Kwiatkowska, Katarzyna Pieczak.

 

1988/1989

 

Ewa Jadwiszczak, Beata Blaszke, Ewa Kowalska, Beata Bąk, Joanna Prochera, Barbara Dokuczaj, Andrzej Przyszlak, Katarzyna Ligęza, Sylwia Kubina, Monika Kolanek, Irena Ziegler, Katarzyna Sobota.

 

1989/1990

 

Barbara Furgoł, Andrzej Demitrów, Grażyna Hebda, Urszula Ledwoń, Aleksandra Natołoczna, Beata Kaizik, Jarosław Pietrzyk, Małgorzata Jadwiszczak, Agnieszka Wilk, Marzena Kowalczyk, Iwona Kałuża, Agnieszka Radomska

 

1990/1991

 

——

 

 

 

DYPLOM WZOROWEGO ABSOLWENTA

 

(zmiana nazwy dyplomu)

 

1991/1992

 

Regina Filusz, Anna Lustig, Jarosław Jurkowski, Magdalena Wojsiat, Dorota Miszczuk, Katarzyna Michalewicz, Renata Rosa

 

1992/1993

 

Elżbieta Berbecka, Małgorzata Kozłowska, Hanna Moryl, Radosława Herzog, Joanna Jasiorska, Renata Smaga, Justyna Wolkiewicz

 

1993/1994

 

Alina Furgoł, Łukasz Perejma, Bożena Wilk, Klaudia Stobrawe, Grzegorz Chyla, Paweł Zając, Arkadiusz Latusek, Krzysztof Bytomski, Jolanta Semerak

 

1994/1995

 

Jolanta Adamczyk, Katarzyna Banek, Małgorzata Postolska, Henryka Mościcka, Beata Zientarska.

 

1995/1996

 

Elwira Omilanowska, Katarzyna Zabłocka, Aneta Więcek, Anna Smykała, Małgorzata Młudzińska, Joanna Sprężyna, Sylwia Partyka, Maciej Strączek, Anna Barteczko, Romana Janik, Barbara Kędzior, Magdalena Wawrzynowicz, Grażyna Sikora

 

1996/1997

 

Michał Rygorowicz, Monika Jezusek, Aleksandra Kasperska, Ewa Hryniszak, Andrzej Urbanowicz, Ewa Kinaś, Roman Szarzer, Katarzyna Wójcik, Marek Nierychło, Urszula Liszka, Agnieszka Szczyrska, Ewelina Wilczek, Joanna Marczak, Judyta Skwara, Ewelina Mazurkiewicz

 

1997/1998

 

Łukasz Blak, Andrzej Furgoł, Gustaw Kochoń, Michał Rzeszuciński, Witold Więcek, Joanna Koterba, Agnieszka Wiśniewska, Michał Gawron, Brygida Pieczyk, Jacek Kern, Katarzyna Radko, Dominika Maicher, Magdalena Filak, Joanna Górecka, Magdalena Jastrzębska, Przemysław Osóbka, Agnieszka Podsiadło, Ewa Rduch, Aleksandra Seidel, Małgorzata Sęk, Katarzyna Bożek, Anna Talar, Magdalena Konaszewska, Katarzyna Grytz, Brygida Kita

 

1998/1999

 

Marcin Wesołowski, Dominika Mroczko, Izabela Gregorczyk, Ewelina Sowoda, Małgorzata Szczygieł, Agnieszka Wałach, Anna Stolot, Grzegorz Mainusz, Krzysztof Ullrich, Anna Gołębowska, Patrycja Rakoczy, Anna Mrozek, Barbara Skazidroga, Joanna Jasiulek, Katarzyna Kasińska, Aldona Nosol, Katarzyna Szymczak, Marek Dawid, Anna Żak, Agnieszka Seduniowska, Anna Kolasa, Magdalena Prochera, Katarzyna Ostrowska, Katarzyna Ślęzak, Donata Kudlek, Katarzyna Opiat, Marta Baran, Katarzyna Sulima, Katarzyna Borkowska, Ireneusz Podedworny, Barbara Kowalska, Agnieszka Marszałkiewicz, Karolina Wołoszczuk, Agnieszka Morawiec, Klaudia Goerlich, Iwona Śmiech, Anna Ślęczek, Katarzyna Płonkiewicz.

 

1999/2000

 

Michał Nowak, Olga Milczarek, Aleksandra Akonom, Romana Mika, Grzegorz Lis, Manuela Popek, Grzegorz Kasperski, Michał Kozupa, Dorota Skrzypek, Agnieszka Szczepaniec, Rafał Mickiewicz, Łukasz Kubala, Monika Rakoczy, Patryk Flegel, Mariola Majnusz, Sonia Breitkopf, Marcin Zielenkiewicz, Mirosława Habzda, Andrzej Chromik, Paweł Dzumek, Dominika Zajda, Elżbieta Kret, Izabela Dziedziejko, Agata Krzynówek, Mariola Buczek, Marta Berbecka, Magdalena Szyszka, Michał Wilk, Małgorzata Nadolna, Katarzyna Piechaczek, Magdalena Bąk, Elżbieta Ciepiela, Małgorzata Dytkiewicz, Dawid Rusak.

 

2000/2001

 

Joanna Skrzypek, Anna Hadam, Justyna Mazur, Damian Trelka, Ewa Zgrzebniok, Helena Chlubek, Róża Czernek, Agata Bagińska, Magdalena Jedlicka, Izabela Rus, Ewa Łuczak, Danuta Koryczan, Beata Smykała, Agnieszka Gałuszyńska, Aleksandra Domka, Anna Cychner, Aleksandra Domka, Olga Gołębiowska, Dorota Koehler, Aleksandra Pieńkowska, Anna Pucia, Joanna Urbaniak, Małgorzata Stach, Anna Burdzy, Agnieszka Ceglarek, Łukasz Szostak, Maciej Strzelczyk.

 

2001/2002

 

Dagmara Borek, Małgorzata Karaś, Magdalena Jaruga, Rafał Bartoń, Szymon Białas, Rafał Kukawski, Patrycja Szynol, Ilona Kura, Katarzyna Miszczuk, Justyna Tomczyk, Przemysław Walat, Kamila Zwolińska, Tomasz Mańkowski, Eliza Idec, Marta Kołodziejczyk, Magdalena Łuczak, Katarzyna Mika, Kornelia Romanczyk, Arkadiusz Misiewicz, Marcin Parusel, Marcin Szymczak.

 

2002/2003

 

Mateusz Białas, Izabela Ullrich, Marek Parkosz, Sonia Zielińska, Rafał Kern, Joanna Ptak.

 

2003/2004

 

Magdalena Wilk, Joanna Morawiec, Karolina Torbus, Karolina Gisman, Sabina Zgrzebniok, Joanna Duszel, Anna Trojnar, Agata Klinik, Hanna Dubielczyk, Katarzyna Trzemżalska, Małgorzata Pantke, Justyna Gawlica, Joanna Kasprzak, Tomasz Panusz, Katarzyna Szejna, Robert Musioł.

 

2004/2005

 

Anna Pławiak, Katarzyna Ciołek, Tomasz Wawrzik, Anna Kołodziejczyk, Agata Białoń, Dorota Cebula.

 

2005/2006

 

Agata Knura, Adrian Maloszek, Klaudia Winkler, Szczepan Wojdyła, Alina Adamów, Ewa Borek, Izabela Czarnopolska, Natalia Dziekan, Joanna Stanula, Magdalena Merchut

 

2006/2007

 

Daniel Lazar, Dominika Pytlik, Mariusz Gałązka, Aleksander Gisman, Sandra Kurzał, Dominika Urbanik, Barbara Łotarewicz, Justyna Indyk, Aleksandra Zajda, Marta Dębczak, Joanna Gerus, Marlena Kłosek, Sandra Musioł

 

 

 

2007/2008

 

Agnieszka Śmigielska, Agnieszka Gmyrek, Marta Rajtar, Wojciech Sikorski, Sabina Wilczek, Monika Kania, Elżbieta Linek, Natalia Szewerda.

 

2008/2009

 

Marta Rak, Kama Reiter, Monika Gawenda, Martyna Makowiec, Regina Zygmund, Anna Drost, Iwona Graca, Maja Matuszek, Dorota Polman, Monika Pieszka, Justyna Bachniak, .

 

2009/2010

 

Kamil Szostek, Elżbieta Gawenda, Aleksandra Pollap, Katarzyna Dyballa.

 

2010/2011

 

Sandra Hanak, Beata Polman, Agata Kostka, Joanna Głąbik, Katarzyna Kojzar,

 

Magdalena Maj.

 

2011/2012

 

Karolina Klyta, Piotr Gawenda.

 

2012/2013

 

Paweł Szklarczyk, Angelica Korgel, Mateusz Parusel, Robert Szarafczyk.

 Ryszard Więcek

 

kontakt:

SAiP przy

I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza

ul. Piramowicza 36, 47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax 048 - 77 - 482-33-05

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Pisz raczej bezpośrednio do nas:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jakiekolwiek wykorzystanie fotografii zamieszczonych na stronie

bez zgody SAiP zabronione

Copyright © 2014 Stowarzyszenie SAiP ILO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.